Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Nehézpótkocsi vezető és targonca kezelő

Feladatok:

  • Termelési és raktárterületen belül, valamint gyáregységek közötti gépi anyagmozgatási feladatok ellátása (nehézgépkocsi és targonca)
  • Áru összekészítés targoncával, pótkocsira történő rakodása,
  • Anyagmozgások dokumentálása, regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Szoros együttműködés a közvetlen munkatársakkal, felettesekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség, szakmunkás/középfokú végzettség előny,
  • B és E kategóriás jogosítvány, valamint targoncavezetői engedély,
  • Mezőgazdasági vontató és nehézpótkocsi vezetési gyakorlat,
  • 1 műszakos délelőttös munkarend (6.00-14.00-ig) 8 órás műszakban,
  • Körültekintő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Alapbér megegyezés szerint,
  • Béren kívüli juttatások, 13. havi fizetés
  • Stabil munkahely, hosszútávú együttműködés lehetősége.

Munkavégzés helye:

3580 Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Cégnév: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.