CéginformációSzövegeIde

Nemzetközi nagyvállalat gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS)

FELADATOK

  • A termelési terv teljesítése
  • A műszakjába tartozó munkatársak megfelelő helyre irányítása az optimális eredmény elérése érdekében
  • A minőségügyi előírások betartása és betartatása a termelés folyamán a termelésben résztvevőkkel
  • A tisztaságra és higiéniára vonatkozó előírások betartása, és betartatása a beosztottakkal
  • A gyári gépsorok állapotmegőrzése, illetve meghibásodásuk esetén a szükséges javítások bejelentése a karbantartási csoportnak.
  • A termeléssel, valamint munkavállalókkal kapcsolatos adatok rögzítése az üzemi előírásoknak megfelelően.
  • Jelentések készítése a napi termelési eredményekről, valamint a dolgozók jelenlétéről a termelésvezetőnek az üzemfelelős hiányzása esetén

ELVÁRÁSOK

  • Élelmiszeripari középiskolai vagy főiskolai végzettség
  • Termelésben szerzett gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Jó vezetési és kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Modern, részben új munkakörnyezet
  • Versenyképes alapbér +műszakpótlék + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPARI GYÁRTÁS), Bács-Kiskun megye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Cégnév: IMPC Personnel Hungária Kft.