Műszakvezető (5265)

műszakvezető munkatársat keresünk!

Állami tulajdonú mezőgazdasági társaság részére fogvatartottak irányításában részt vevő műszakvezetőt keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Fogvatartotti munkavégzést irányító hivatásos állományi tag segítése:

  • Fogvatartottak átvételében, mozgatásában, motozásában való részvétel,
  • munkavégzés hatékonyságának kontrollálása,
  • elítéltek egy helyben tartása érdekében végzett felügyeleti tevékenység.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet,
  • határozott fellépés.

Előnyök:

  • Munkairányítói tapasztalat,
  • középiskolai végzettség.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • cafeteria és mozgóbér juttatás,
  • munkába járás támogatása.

Cégnév: Karrierjob.hu