Feladatok

  • A felügyelete alá tartozó műszak irányítása 3 műszakos munkarendben
  • A termelés zavartalan működésének biztosítása: a munkaidő optimális kihasználása
  • Minél nagyobb hatékonysággal a lehető legjobb minőségű termékek gyártása
  • Napi optimális létszámtervezés a gyártási terv alapján
  • A munkabiztonsági és egyéb autóipari előírások betartása és betartatása;
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése.
  • Operatív döntéshozatal a tervektől való eltérés esetén
  • Termelésvezető munkájának támogatása
  • a napi/heti gyártási tervek és utasítások végrehajtása, a tervek teljesülésének ellenőrzése
  • a gyártásban való aktív részvétel
  • a gyártási folyamatok betartásának ellenőrzése, a zavartalan termelés biztosítása, a felmerülő problémák megoldása
  • a munkavégzéshez szükséges segédanyagok, alapanyagok rendelkezésre állásának biztosítása, kezelése

Elvárások

  • Műszaki végzettség, több éves gyakorlattal
  • 30 fő irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Minőségrányitási rendszerek ismerete, jártasság
  • Vezetői tekintély
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése önálló megoldása
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressz-tűrő képesség;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;

Előnyt jelent

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete ( ABAS)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség, változatos feladatok
  • A piacon meghatározó cég biztonsága

Céginformáció

Az oroszlányi autóipari beszállító cég, a Bebusch Hungária Kft. 25 éve van jelen a  magyar piacon.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: Bebusch Hungária Kft.