Prohuman állás

Feladatok:

  • Segítség a telephely ellenőrzésében és koordinálásában, valamint beszámolók elkészítésében
  • A termelési folyamatok felügyelete és irányítása a műszak során
  • A műszakra vonatkozó termelési célok megvalósításának biztosítása és nyomon követése
  • A munkatársak vezetése és támogatása
  • A termelési folyamatok során felmerülő problémák megoldása és megelőzése
  • Az előírt minőségi és biztonsági szabályok betartatás

Elvárások:

  • Tapasztalat műszakvezetői vagy hasonló pozícióban
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Rugalmasság és stressztűrés a műszakos munkarendben
  • Precíz és szervezett munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Magyarország 2015 óta piacvezető HR szolgáltató cég által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Komplex juttatási csomag
  • Ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések

Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job207771.ap@prohumanallas.hu