A magyar tulajdonú, szegedi székhelyű Goodwill Pharma Kft. étrend-kiegészítők és gyógyászati célú tápszerek gyártására munkatársat keres bővülő üzemi csapatába az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Elkötelezett termelési csapatunkba önálló, jó probléma megoldó képességű munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Üzemi személyzet operatív irányítása, segítése, oktatása, létszámszervezés
  • Termelési program végrehajtása, termelékenység javítása, gyártási selejt csökkentése
  • Munkabiztonsági, minőségi szabályok betartatása, általános rend és higiénia fenntartása
  • Gyártás során felmerülő akadályok kiküszöbölése
  • Gyártási dokumentáció előkészítése és ellenőrzése
  • Üzemi anyag és késztermék kiadás, bevételezés adminisztrációja
  • Kiemelt gépkezelők eseti helyettesítése

Elvárások, követelmények:

  • Legalább középfokú vegyipari vagy élelmiszeripari képesítés
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Fejlesztő vezetői szemlélet
  • Egészségügyi alkalmasság, jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előny:

  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Munkarend hétköznapokon 8 órás, hetente váltott délelőttös és délutános műszakban, teljes munkaidőben, hétvégi munkavégzés nélkül
  • Versenyképes fizetés, bónuszrendszer, munkába járási támogatás, juttatások
  • Felkészítő képzés, határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő minőségű, magas technológiai színvonalú munkakörnyezet, stabil hátterű, innovatív vállalat
  • Fejlődési lehetőség, támogatott tanfolyamok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a megpályázatott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Cégnév: Goodwill Pharma Kft.