Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, de csapatban is jól együtt tud működni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Határozott, rátermett, hatékony munkaerő

Főbb feladatok, munkák:

Árajánlatok előkészítése, levelezés külföldi és belföldi partnerekkel, műszaki adategyeztetés, telefonos kapcsolattartás a cég telephelyén dolgozó kollégákkal, vásárokon, kiállításokon való részvétel és partnerüzemeknél való látogatások

Megbízóról:

A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével, szervízelésével foglalkozik.

Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY