Feladat:

  • Olyan személyt keresünk, aki képes a növénytermesztésben használt munka és erőgépekre a cég termékeinek kijuttatására alkalmas kijuttató berendezés felszerelését, szervízelését elvégezni, a szükséges anyag-és eszköz forrásokat megállapítani

Munkavégzés helye:

  • keleti régió

Alapfeltétel:

  • minimum érettségi, technikum
  • hegesztő és lakatos végzettség

Előnyt jelent:

  • vasipari vagy mezőgazdasági gépészeti területen történő korábbi munkavégzés

Elvárások:

  • önálló munkavégzésre hajlandó személyt várunk erre a pozícióba, aki nem fél a kihívásoktól, képes előremutatóan és nemcsak sablonokban gondolkodni, aki kreatív, fontos számára a jól, határidőre elvégzett munka, nem torpan meg az új kihívásoktól.
  • kiemelkedően fontos a nagyfokú rugalmasság, mivel a munkaterület az egész Keleti régió

Mit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • felelősségteljes feladatok
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Műszaki tanácsadó Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Olyan személyt keresünk, aki képes a növénytermesztésben használt munka és erőgépekre a cég termékeinek kijuttatására alkalmas kijuttató berendezés ... »