BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely környezetvédő talajjavító eljárásokat fejleszt. Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

Műszaki tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • A Megbízónk által fejlesztett kijuttató berendezés felszerelése a növénytermesztésben használt munka és erőgépekre
  • A berendezés szervizelése
  • A felszereléshez, szervizeléshez szükséges anyagok és eszközök igénylése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (hegesztő vagy lakatos szakmákban)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Önálló munkavégzésre képes, határidőt tartó személyiség
  • Kiemelkedően fontos a nagyfokú rugalmasság, mivel a munkaterület az ország Dunától keletre eső része!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó eszközökkel felszerelve
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkavállalói viszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Munkaruhát biztosítunk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vasipari, vagy mezőgazdasági gépészeti területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Békés megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Közép- és Kelet-Magyarország
  • Dolgozz olyan csapatban, amely a hazai termőföldek védelméért küzd!
  • Jelentkezz most önéletrajzod beküldésével!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.