OBSOL KFT
Munkatársat keresünk

Műszaki specialista

pozícióba.
Innovatív mezőgazdasági műszaki megoldások fejlesztésével, tervezésével és kivitelezésével foglalkozó fiatalos cégünk 2018.-ban alakult azzal a céllal, hogy létrehozzunk egy széleskörű megoldásokat tartalmazó tárházat, amely segítségével a gazdálkodó optimalizálhatja gazdaságát, felveheti a versenyt a különböző külső változókkal.Fő tevékenységi területeink az imputanyag kijuttatás fejlesztése és traktor automata kormányzási megoldások.

Főbb feladatok, munkák:

  • műszaki végzettség, minimum szakmai érettségi
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, Windows)
  • B kategóriás jogosítvány

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • alapfokú angol nyelvismeret
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • munkavégzéshez szükséges eszközök pl.: mobiltelefon
  • munkába járás támogatása
  • rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

A jelentkezem gombra kattintva kérem küldje el rövid fényképes önéletrajzát.
Cégnév: OBSOL KFT