Bábolna Bio Kft.

A Bábolna Bio Kft.  1990. óta működő magyar vegyipari középvállalat. Meghatározó profilja a kártevőirtó szer gyártás, a biocid termékek területén piacvezető Magyarországon. Beruházási projektjeink koordinálásához keresünk

Műszaki és beruházási szakértő

munkatársat

Főbb feladatok:

  • irányítja a beruházási projekteket a vállalat bábolnai és budapesti telephelyén a tervezéstől a megvalósításig
  • közreműködik a kivitelezők kiválasztásában és a vállalkozói szerződések egyeztetésében
  • felügyeli és ellenőrzi a beruházási projekteket a megvalósítás során
  • felügyeli a műszaki beruházásokhoz szükséges eszközök és berendezésének beszerzését
  • részt vesz a gyártási technológiák kialakításában, fejlesztésében
  • részt vesz a beruházási és karbantartási tervek elkészítésében, javaslatokat tesz a különféle fejlesztésekre
  • közreműködik a telephelyek biztonságos üzemeltetésének fenntartásában
  • műszaki kérdések kapcsán támogatja a különböző társosztályok munkáját

Elvárások:

  • végzettség: felsőfokú műszaki, elsősorban gépészmérnöki végzettség
  • szakmai tapasztalat: legalább 5 éves tapasztalat műszaki, beruházási és karbantartási területen
  • projektmenedzsment ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, éves bónusz
  • Cafetéria rendszer
  • Medicover magán egészségbiztosítás
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő középvállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • elsődlegesen Bábolna

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Bábolna

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Bábolna Bio Kártevőirtó Szolgáltató Kft