TOP partnerünk csapatába keresünk az alábbi pozícióba:

Munkavédelmi mérnök

Feladatok:

  • Felelősség a HSE rendszerek fejlesztéséért és üzemeltetéséért a cégcsoport és a magyar jogszabályok alapján
  • Képviselet a telephely HSE ügyeiben a konszernen belül és kívül, a hatóságok, vevők és más külső érdeklődők felé
  • Célok kialakítása, nyomon követése és fejlesztése
  • Belső auditok koordinálása és lebonyolítása az integrált HSE rendszer részeként
  • Az IATF 16949, MEBIR / MSZ 45001:2018, MSZ EN ISO14001 szabványoknak megfelelő rendszerek kialakítása és a hozzájuk kapcsolódó auditok irányítása
  • Szakmai együttműködés más telephelyek munkavédelmi csoportjaival a vállalaton belül

Elvárások:

  • Felsőfokú (BSc/MSc) munkavédelmi mérnök végzettség
  • 2+ év releváns tapasztalat
  • Tűzvédelmi előadói képesítés előny
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Környezetvédelmi szabályozások ismerete előnyt jelent
  • Önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség, analitikus gondolkodás és problémamegoldó képesség

Juttatások:

  • Kiemelkedő és motiváló fizetés, megegyezés alapján
  • Éves célprémium 10%
  • Év végén fél havi jelenléti juttatás
  • Bruttó 2% caf (havi) + 9,000 ezer forint nettó
  • Bejárási támogatás 30 forint/km
  • Albérleti támogatás költözés esetén
  • Home office lehetőség
  • Kiváló szakmai fejlődés multinacionális környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
Cégnév: Profession Services