Megváltozott munkaképességű

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági és építőipari gépek forgalmazójaként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik. A mezőgazdasági termelés és építőipar szempontjából fontos, hogy ezeknek az eszközöknek az állás ideje minimális legyen. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljunk, így mobil szervizszerelőt (targonca) keresünk bajai telephelyünkre.

MOBIL SZERVIZSZERELŐ (TARGONCA) BAJA

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • kiemelt feladata targoncák és személyemelők (főként Hyundai és Manitou), esetenként egyéb gyártmányok javítása, szervizelése
  • a területéhez tartozó gépek helyszíni szervizelése és javítása
  • az új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • a munkához szükséges alkatrészigény meghatározása, azok megrendelése és átvétele
  • a munka dokumentálása

Az ideális jelölt

  • középfokú szakirányú végzettséggel, gépjármű villamossági szerelő vagy mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő végzettséggel rendelkezik
  • szakmai gyakorlatot szerzett targoncák, személyemelők (elektromos-, gáz- és dízelüzem) javításában
  • precíz, megbízható, szorgalmas és eredménycentrikus
  • pozitív szemléletű, nyitott az új technológiákra
  • B kategóriás jogosítványa van
  • rugalmas és mobil, hiszen a munkavégzés főként terepen folyik

Előnyt jelent:

  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
  • targoncavezetői gyakorlat, érvényes bizonyítvány (3324, 3315)
  • teleszkópos rakodógép (Manitou) kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői
  • önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat
  • számítógépes felhasználói szintű ismeret
  • Baja közeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • biztos, stabil állás egy piacvezető cégcsoportnál
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • korszerű, átlagon felül felszerelt szervizautó
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés
  • modern kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok
  • folyamatos mérnöki támogatás a háttérből
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Gépszerelő

Jelentkezni lehet a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: AXIÁL Kft.