Megváltozott munkaképességű

Az AXIÁL Kft. az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gépforgalmazóként és műszaki szolgáltatóként bajai székhellyel az ország 19 pontján tevékenykedik. Az iparban, vagy a mezőgazdaságban dolgozó emelő-, illetve anyagmozgató gépek üzemeltetése során fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésünk, hogy partnereink szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljunk, ennek érdekében emelő- és rakodógép mobil szerviszerelő kollégáinkat keressük Magyarország teljes területén.

Feladatok

  • kiemelt feladata emelő- és rakodógépek , illetve egyéb anyagmozgatógépek javítása, szervizelése
  • a területéhez tartozó gépek helyszíni szervizelése és javítása
  • az új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • a munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • a munka dokumentálása

Az ideális jelölt

  • gépjármű villamossági szerelő, mezőgazdasági gépszerelő, vagy autószerelő végzettséggel rendelkezik
  • szakmai gyakorlatot szerzett erő- és munkagépek, esetleg építőipari és tehergépjárművek javításában
  • B-kategóriás jogosítványa van

Előnyt jelent

  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
  • önálló ügyfélkezelési és szerelői tapasztalat
  • számítógépes felhasználói szintű ismeret

Amit kínálunk

  • biztonság és kiszámíthatóság egy piacvezető cégcsoportnál
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • korszerű, jól felszerelt szervizes autó
  • színvonalas munkafeltételek, munkaruházat és védőfelszerelés biztosított
  • modern kommunikációs eszközök
  • változatos feladatok
  • teljes körű betanítás
  • folyamatos mérnöki támogatás a háttérből
  • szakmai fejlődés: oktatások, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye

  • elsősorban a lakóhely tágabb körzetében tevékenykedő partnerek telephelye, esetenként a lakóhelyhez legközelebb eső Axiál telephely magas színvonalú műhelye

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és az alábbi linken található https://www.axial.hu/adatvedelmi-es-adatkezelesi-szabalyzat kitöltött hozzájáruló nyilatkozattal, a pozíció pontos megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.

Csak a kiválasztott jelentkezőket áll módunkban értesíteni a meghirdetett pozíció betöltéséről.

Cégnév: Axiál Javító Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.