Megváltozott munkaképességű

Megbízónk részére

Minőségügyi mérnök

munkatársat keresünk!

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, lemezmegmunkálással foglalkozó vállalkozás Hajdúböszörményben.

Gyárt alkatrészeket például az autóiparba, mezőgazdasági gépekhez, kandallókhoz, csomagoló gépekhez.

A megnövekedett vevői igények kielégítésére a jelenlegi csapat bővítéséhez keresünk új munkavállalókat. Ha szeretnéd megtanulni a lemezmegmunkálás fortélyait, vagy kamatoztatni szeretnéd tapasztalataidat, itt a helyed!

Főbb feladatok, munkák

  • Aktív részvétel első termékek mérésében illetve jegyzőkönyvek készítése (CP, FMEA,).
  • Belső folyamat auditok végrehajtása.
  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztésében közreműködés.
  • Aktív részvétel vevői illetve beszállítói reklamációk kezelésében (8D, hibaanalízis, intézkedési terv).
  • Belső logisztikai folyamatok segítése.

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség.
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat.
  • Minőségügyi, mérési területen szerzett tapasztalatok.
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete (ISO 9001, IATF 16949).
  • Angol kommunikációs szintű nyelvtudás szóban és írásban.
  • Megbízható személyiség, lojalitás.

Amit kínálnak

  • Kiszámítható fizetés, órabér alapú elszámolás, túlóra lehetőség.
  • Nyugodt, családias légkör.
  • Fiatalos, összetartó csapat.
  • Tapasztalatszerzési lehetőség, továbbképzési lehetőségek.
  • Minőségügyi bónusz.

Amennyiben cégünk hirdetése felkeltette érdeklődésedet, kérünk küldd el önéletrajzod.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
Cégnév: Karrierjob.hu