BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb állateledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Minőségügyi csoportvezető (Laboratóriumi területen)

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyári laboratórium vezetése, a laboránsok irányítása,
  • A kijelölt területek ellenőrzése a minőségirányítási szabályzatoknak megfelelően,
  • A minőségirányítási és támogatási rendszerek napi működésének fejlesztése,
  • Minőségügyi rendszerre vonatkozó adatok elemzése, vizsgálati módszerek felügyelete,
  • Az új száraz eledel üzemi termékek analízisének rendszeres ellenőrzése, elemzése, információ adás a társterületeknek,
  • QMS (termelés, késztermék) kidolgozása, felügyelete, oktatása,
  • A terület auditra való felkészítése,
  • Termékek nyomon követése,
  • Reklamációk kezelése,
  • Vegyszerek, eszközök rendelése,
  • Együttműködés más csoportvezetőkkel, vezetőkkel,
  • Riportok és kimutatások készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (élelmiszer-, agrár- vagy vegyészmérnök),
  • Minimum 2-3 éves gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat minőségügyi területen,
  • A termelés működésének és működési elvének ismerete,
  • Angol nyelvtudás erős, kommunikációképes szinten,
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód,
  • Kiváló irányítói készség,
  • Önálló munkavégzés, részfeladatok időre történő megoldása,
  • Igény a szakmai fejlődésre, modern technológiák megismerésére.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés tapasztalattól és végzettségtől függően,
  • Efelett 13. havi fizetés és éves bónusz (ami még egy erős havi bért jelenthet),
  • Bruttó 450.000 Ft Cafetéria,
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz,
  • 100 %-ban térített utazási bérlet vagy 25 Ft/km gépkocsi üzemanyag térítés,
  • Ajándék termékosztás évente többször,
  • Kiszámítható munkamennyiség, megfelelő juttatási csomag, XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál. Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes, a jelenleg a világban zajló válság ellenére is maximálisan stabil.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Élelmiszermérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Bük, Vas vármegye.
  • Munkaidő: 09:00-15:00 óráig tartó törzsidővel megbeszélés szerint rugalmas.
  • Jelentkezés módja: Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!