F&R Partner Kft.

Minőségirányítási munkatárs

Az álláshoz tartozó elvárások

A minőségirányítási rendszerben meghatározott ellenőrzések végzése az üzemben.
Nyomonkövetési adminisztráció, laborvizsgálatok szervezése, dolgozók oktatása, részvétel az auditokon.
Alap és csomagoló anyagok specifikációinak ellenőrzése, dokumentálása, kapcsolattartás a szállítókkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum szakirányú középfokú végzettség
  • felelősségteljes, önálló munkavégzére való képesség
  • a word és az excel gyakorlati ismerete, magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú minőségirányítási végzettség

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő, stabil cégcsoportunknál hosszútávú pozíció, karierlehetőséggel,
  • teljesítményarányos bérezés,
  • budaörsi iroda, támogató kollégákkal."

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Raktár utca 1.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Várjuk jelentkezésüket
Cégnév: F&R Partner Kft.