Megváltozott munkaképességű

Üdvözöljük a Dr. Oetkernél! A Dr. Oetker márka nem csak a lehető legjobb minőségű élelmiszereket nyújtja, hanem olyan gondoskodást is, amelyet csak a szívünkhöz közel állóknak adhatunk. Vállalatunk több mint 100 éve kínál elsőrangú minőségű és innovatív termékeket közel 40 országban, 17 000 munkatársunkkal. E cél megvalósításához keressük új munkatársainkat magyar és külföldi társvállalatainknál. Formáljuk minőséggel a jövőt!

Csatlakozzon csapatunkhoz az alábbi munkakörben:

Minőségirányítási mérnök

Feladatok:

  • Vevői reklamációk, belső nem megfelelőségek kezelése, gyökérok elemzés, CAPA.
  • Minőségirányítási és egyéb folyamatok PDCA alapú fejlesztése.
  • A minőségirányítási ellenőrök munkájának előkészítése, szervezése, hatékonyságának folyamatos felülvizsgálata.
  • Auditok előkészítése, sikeres lebonyolításában való aktív közreműködés.
  • Minőségügyi és élelmiszer-biztonsági oktatások lebonyolítása.
  • Új termékek bevezetésének támogatása.
  • Részvétel új technológiák, új gyártósorok elindításában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (minőségbiztosítási mérnök, élelmiszeripari mérnök).
  • ISO 9001, ISO22000 szabványok ismerete, ezekben való gyakorlati jártasság.
  • HACCP rendszer ismerete.
  • Problémamegoldó technikák ismerete, ezekben való gyakorlati jártasság (Ishikawa, 8D, 5W, stb.).
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • Rendszerszemléletű elemző gondolkodás.
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Egy elkötelezett, összetartó csapat tagja lehet.
  • Versenyképes juttatási csomag, Cafetéria.
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk.
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Szakmai és soft képzéseken való részvételi lehetőség.
  • Csapatépítő, egészségfejlesztő programokban való részvételi lehetőség.
  • Rendszeres dolgozói csomag, vállalati ajándékok különböző rendezvények keretein belül.

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Dr. Oetker Kft., Jánossomorja-9241 Franck utca 38-40,

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

 Küldje el önéletrajzát és bérigényét a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Cégnév: Dr. Oetker Magyarország Élelmiszer Kft.