Nemzetközi piacon működő, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalatunk agrokemikáliák, valamint növényvédőszer hatóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik.

Társaságunk kitűnő minőségű termékeket szállít a világ minden tájára.

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Minőségellenőrzési vezető (Quality Control leader)

A munkakör célja:

Leendő munkatársunkként feladata lesz a Minőségellenőrzési Laboratórium biztonságos, költséghatékony, minőség iránt elkötelezett működtetése.

Örömmel vesszük olyan vegyipari/analitikai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését, akik hosszú távra terveznek és szeretnének részesei lenni a vállalat fejlődésének.

Feladatok, melyek Önre várnak:

  • A labor működéséhez szükséges feltételek biztosítása (munkaerő-, eszköz- és vegyszer tervezése, beszerzése; eszközök mérőképes állapotának fenntartása).
  • 4 fős analitikus és 12 fős műszakos laboráns csoport irányítása, mentorálása.
  • Munkafolyamatok megszervezése, előíró dokumentumok elkészít(tet)ése, felügyelete.
  • Alapanyag-, közti termék-, kész termék- és egyéb technológiai minták ellenőrzésének elvégeztetése, minősítése és az eredmények műbizonylatolása.
  • Alapanyagokra és termékekre vonatkozó elvárások kezelése és érvényesítése.
  • Normál üzemmenettől, specifikációktól való eltérések jelentése és kezelése, minőségügyi kivizsgálások vezetése.
  • Hatékonyság fejlesztésére, eszközök beszerzésére javaslatok megfogalmazása és projekt szintű megvalósítása a minőségellenőrzés területén.
  • Technológiák, üzemek létesítésének és fejlesztésének minőségügyi szakértőként való támogatása.

Jelentkezzen hozzánk, ha:

  • Kémiai/vegyipari/analitikai végzettséggel rendelkezik.
  • Min. 3 év analitikai szakmai tapasztalattal bír.
  • Képes emberek irányítására és motiválására (vezetői tapasztalat előnyt jelent).
  • Felhasználói szinten ismeri a MS Office-t.
  • Angolul szükség esetén szóban és írásban kommunikációképes.
  • Felelősségteljes és képes a szakterület képviseletére
  • Logikus, strukturált gondolkodásmódú; jó problémamegoldó

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP és LIMS felhasználói szintű ismerete
  • Stratégiai gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Féléves teljesítményalapú bónusz;
  • Karácsonyi jutalom;
  • Teljes körű oktatás és folyamatos szakmai fejlődés;
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok;
  • Egészségbiztosítás (egészségügyi problémák esetén magánorvosi és soron kívüli diagnosztikai vizsgálatok igénybevétele);
  • Telekom kedvezményes dolgozói csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sajóbábony

Amennyiben a leírtak alapján magára ismert és cégünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajza és bérigénye elküldésével, hogy megismerhessük egymást!

Cégnév: KISCHEMICALS Kft.