Tiszaújvárosi partnerünkhöz Gyártásközi-

Minőségellenőr

pozícióba keresünk munkavállalókat.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Minőségellenőrzés végzése
  • Gyártási folyamat nyomon követése
  • Dokumentáció vezetése
  • Hibák és eltérések kezelése
  • Minőségbiztosítási elvárások betartása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Alapesetben 8 órás, próbaidő alatt és alkalmanként előfordulhat a 12 órás munkavégzés
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minőségellenőri ismeretek

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • Műanyagfeldolgozási ismeretek

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • karácsony juttatás bónusz pénz

    Bónusz

    Éves teljesítmény prémiumot biztosítunk, aminek az összege elérheti az éves alapbér 7%-át.

  • bónusz juttatás béren felül

    Cafeteria

    Nettó 242000Ft-os Cafetériát adunk éves szinten.

  • fizetés juttatás pénz bér

    13. havi fizetés

    Az egyébként is kedvező juttatások mellé járni fog a 13. havi fizetés is.

  • fejlődés képzés karrier előrelépés

    Kompetencia alapú bérezés

    Egy év után bérsávot ugorhatsz.

  • juttatás bónusz ajándék

    Nyugdíjpénztár

    Munkáltatói hozzájárulás a nyugdíjpénztáradhoz.

  • biztosítás egészségbiztosítás egészség

    Élet és balesetbiztosítás

    Életbiztosítással és balesetbiztosítással is támogatunk.

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Munkába járás támogatása

    Közigazgatási határon kívülről 24Ft/km-ben támogatunk.

  • oktatás képzés munka betanítás továbbképzés fejlődés

    Továbbképzés

    Nálunk van lehetőséged targoncavezetői vagy emelőgépkezelői tanfolyamot is elvégezni.

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.