HARD-CONCRETE Kft.
Munkatársat keresünk

Minőségellenőr

pozícióba.

A HARD-CONCRETE Betonelemgyártó Kft. ipari, kereskedelmi, kommunális,
vasútépítési, útépítési, hídépítési, mezőgazdasági és egyéb magas - és mélyépítési
előregyártott vasbeton szerkezetek kivitelezésével foglalkozik.

Mai nevét 2017 óta viseli, de több, mint 20 éves múltra tekint vissza.

Alkalmazottak száma 50 fő felett van, de folyamatos növekedő tendencia jellemző.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi gyártási tevékenység folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • Előregyártott vasbeton termékek kifogástalan minőségének biztosítása
  • Gyártmány- és műhelytervek ellenőrzése, kiadása
  • Minőségügyi dokumentációk összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • MS Office program magabiztos használata
  • Csapatmunka, alkalmazkodó képesség, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat
  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség
  • Beton- és vasbetonelem gyártásban szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cég saját állományába való felvétel
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7754 Bóly, Ipari park II. u 1.

Jelentkezemre gombra kattintás után kérem töltse fel fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.

Cégnév: HARD-CONCRETE Kft.