Megváltozott munkaképességű

Munkatársat keresünk

Minőségbiztosítási vezető

pozícióba.

A Natural Proteins olyan egyedileg gyártott és válogatott összetevőket szállít, amelyeket az állateledel, az állati takarmány, az aquatáp, a szerves trágya, az oleokémia és a bioüzemanyag-iparban használnak.

Főbb feladatok, munkák:

  • A kis-és haszonállatipari, a haltápgyártási, valamint az oleochem ipari termékekkel, összetevőkkel, alapanyagokkal folytatott gyártás és kereskedelem minőségbiztosítási és tanúsítási feladatainak ellátása és fejlesztése.
  • Ágazati üzleti projektjeink minőségügyi értékelése, minőségügyi projektmanagement.
  • Takarmány- és hobbiállateledelgyártó üzem alapanyagainak és termékeinek mintázása, minőség ellenőrzése.
  • HACCP és minőségbiztosítási rendszerek követelményeinek való megfelelés és betartása, betartatása.
  • A beérkező és kiszállított termékek, alapanyagok termékellenőrzési feladatainak irányítása, belső auditok lefolytatása.
  • Beszállítók, partnerek auditálásában történő aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Állateledel gyártásban, takarmány gyártásban vagy élelmiszeripari területen szerzett gyakorlat.
  • Felsőfokú élelmiszer-, takarmányipari vagy ezekkel összemérhető technikusi végzettség.
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás.
  • Proaktív, önszervező munkavégzés.
  • Magasfokú precizitás, technológiai és élelmiszerbiztonsági fegyelem.
  • Eseti külföldi és belföldi utazással járó munkavégzés vállalása.
  • B kategóriás vezetői engedély.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • GMP+, ISCC és más hasonló célú tanúsítási rendszerek ismerete
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Izgalmas munkakör egy növekvő globális csoportban, amely alapvető szerepet játszik a takarmányellátási láncban
  • Hosszútávú munkalehetőség, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + cafetéria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírásoknak megfelelő mértékben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Kérjük csatolja írásos pályázatát szakmai angol és magyar nyelvű életrajzával, valamint jövedelmi igénye megjelölésével.

Cégnév: Natural Proteins Kft.