CooperVision CL Kft.
Munkatársat keresünk

Mikrobiológus technikus

pozícióba.
A CooperVision a világ egyik vezető lágy kontaktlencse gyártója, amely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, a CooperVision CL Kft. 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1200 munkavállalót foglalkoztat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi rutinvizsgálatok elvégzése a mikrobiológiai laborban (termék és terméksterilitás tesztelése, folyadékok vizsgálata különböző vizsgálati módszerekkel, elsődleges csomagolóanyagok vizsgálata, egyéb validációk, kísérlettel kapcsolatos vizsgálatok)
  • Minták begyűjtése az ellenőrzött környezetből, visszajelzés adása a Termelés felé
  • Minták küldése külső cégnek, ha szükséges
  • Eredmények leolvasása és adatbázisban történő rögzítése
  • Mikrobiológiai labor működtetése az SOP, GMP, GLP és a Mikrobiológiai labor vezetője által megadott instrukciók alapján
  • Környezet monitoring elvégzése
  • Mikrobiológiai identifikálás elvégzése és az eredmények értékelése
  • Trendanalízis létrehozása a fenti vizsgálati tevékenységre, eredmények figyelemmel kísérése, adatok rendszeres továbbítása vezetőség felé ellenőrzésre, korrekciós és megelőző intézkedések bevezetése
  • Táptalaj készítése és kezelése (táptalaj érzékenység vizsgálatok végzése)
  • Biztosítani, hogy a mikrobiológiai labor és az összes berendezés megfelelő és üzemképes állapotú legyen
  • Segítségnyújtás a validációban és újra minősítésben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mikrobiológusi technikusi végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aszeptikus munkavégzésben jártasság és GMP ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Legyen magas szinten motivált az új ismeretek elsajátítása iránt
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás
  • Támogató és problémamegoldó viselkedés
  • Képesség mind egyénileg, mind csapatban történő hatékony munkavégzésre
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás elsősorban írásban

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Egészségmegőrző programok
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás és hazautazás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2360 Gyál

A "Jelentkezem" gombra kattintva

Cégnév: CooperVision CL Kft.