MEZŐGAZDASÁGI MÉRNÖK

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Microsoft office készségszintű alkalmazása
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Legalább 3 éves aktív szakmai munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Egyéb feltételek: erkölcsi bizonyítvány /speciális-kiterjesztett/.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termesztendő növények kutatása, termesztési módok kidolgozása és alkalmazása
  • A talaj jellemzőinek, hasznosíthatóságának és termőképességének vizsgálata
  • Művelendő területek gazdaságos hasznosításának vizsgálata és erre vonatkozóan módszerek kidolgozása
  • Növénytermesztési és állattenyésztési szaktanácsadás és szakértői tevékenység ellátása (termésbecslés, agrotechnikai munkák, kárfelmérés stb.)
  • A növénytermesztéssel, állattenyésztéssel kapcsolatos gazdálkodás szervezése és irányítása, nyilvántartás vezetése a költségekről és a gazdálkodás eredményességéről

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Várható bruttó havi kereset: 450.000 Ft/ hó, megegyezés szerint
  • Munkakörhöz kapcsolódó juttatások: Munkábajárási hozzájárulás, cafeteria br. 200.000 Ft
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Foglalkoztatás jellege, munkarend:
Munkaviszony, napi 8 óra, havi munkaidőkeretben

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

6724 Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: WORKLIFE HUNGARY