MAGTÁR Termeltető Kereskedelmi Kft.
Bővülő csapatunkba

Mezőgazdasági gépszerelő - Szakszerelő

munkatársat keresünk.
Több, mint 30 éve mezőgazdasági gépértékesítési piacon lévő, stabil háttérrel rendelkező vállalat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Prémium mezőgazdasági munkagépek: LEMKEN, KVERNELAND, PÖTTINGER márkájú eszközök szervizelése, vállalat saját telephelyén, illetve partnereknél
  • Hibakeresés, hibafeltárás, diagnosztika
  • Mechanikai, hidraulikus, elektromos rendszerek javítása, szerelése
  • Garanciális szerviz ellátása
  • Gépek helyszíni beüzemelése, átadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyakorlati tapasztalat mezőgazdasági gépek szervizelésben
  • Mezőgazdasági gépek ismerete
  • Gyakorlati tapasztalatok mechanikus, elektromos, hidraulikus rendszerek javításában
  • Diagnosztikai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság a tanulásban, munkaszervezésben
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alapfokú, műszaki angol nyelvtudás (minimum a beszerelési utasítások, szoftverek és kézikönyvek önálló értelmezése angol nyelven)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóvillamossági végzettség
  • Precíziós Gazdálkodási eszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • közel 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • folyamatos képzés
  • laptop
  • mobiltelefon
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye, Tolna megye

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: MAGTÁR Termeltető Kereskedelmi Kft.