FF-Agro Hungary Kft.

Bővülő csapatunkba

Mezőgazdasági gépszerelő

munkatársat keresünk.

  • Cégünk mezőgazdasági gépgyártással, azon belül homlokrakodók és munkaeszközei, illetve teleszkópos rakodók munkaeszközeinek gyártásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák:

Cégünk, lengyeltóti telephelyére, a fenti pozíció betöltésére keres munkatársakat.

- Hidraulika szerelésben való jártasság előny
- Homlokrakodó szerelésben és gyártásban való tapasztalat előny
- Teljes munkaidő, hosszú távú, stabil munkahely
- Versenyképes bérezés
- Kaposvár és környékéről bejárás biztosított céges autóbusszal

Az álláshoz tartozó elvárások:

Meghirdetett pozícióban munkatapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Cégnév: FF-Agro Hungary Kft.