Oraker Kft
Munkatársat keresünk

Mezőgazdasági Gép Eladó Munkatárs

pozícióba.
Cégünk az Oraker Kft 1994-ben alakult. Fő tevékenységünk japán kistraktorok, mezőgazdasági munkagépek és gépalkatrészek kereskedelme. Termékeinket hatvani telephelyünkön, valamint webáruházunkon keresztül (traktor60) értékesítjük.

Főbb feladatok, munkák:

- Mezőgazdasági gépek (Traktorok és munkagépeik), valamint azok alkatrészeinek helyszíni értékesítése
- Webáruházba beérkező rendelések feldolgozásában történő segítségnyújtás, és az ehhez kapcsolódó raktározási, csomagolási feladatok ellátása, beérkező áru átvétele
- Eladással kapcsolatos további feladatok ellátása ( Árajánlatok készítése, számlázás)
- Belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Műszaki érdeklődés és affinitás
- Vevő orientált, segítőkész hozzáállás
- Alapos, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Tanulásra, új ismeretek elsajátítására nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Targoncavezetői jogosítvány
-  Autó vagy egyéb gépalkatrész eladásban, és ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
- Alapfokú angol nyelvtudás (Írásban)

Amit kínálunk:

- Teljes munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti munkaviszony
- Változatos munkakör
- Hosszú távú, stabil munkahely egy fejlődő vállalatnál
- Versenyképes fizetés ( nettó 230.000 - 300.000Ft )
- Céges mobiltelefon, otthoni használatra is
- Cafeteria ( SZÉP-kártya)
- Munkába járás támogatása
- Kiszámítható ( túlórák nélküli ) munkaidő
- Betanulásban segítséget nyújtunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Havi nettó fizetési keret:

250.000 - 300.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

3000 Hatvan

A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Oraker Kft