Trenkwalder Kft.
Megbízónk a jelöléstechnika kiemelkedő hazai képviselője. Tevékenységükkel a gyártó és feldolgozó-ipar egészét lefedik, az élelmiszeripartól kezdődően, a gyógyszer, elektronikai, agrár, háztartási, vegyi, és fémiparon át az autóalkatrész gyártásig. A cég hatékony működése lehetővé teszi a szervezet további bővítését. Most az értékesítési csapatba keresünk munkatársat Mérnök-üzletkötő pozícióba közép-dunántúli működési fókusszal!

Mérnök-üzletkötő (Közép-Dunántúl)

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég portfóliójába tartozó termékek és szolgáltatás értékesítése
  • Folyamatos kapcsolattartás és tárgyalás a meglévő partnerekkel B2B területen
  • Kapcsolattartás a cég több osztályával
  • Kapcsolatfelvétel új ügyfelekkel
  • Termék- és a kapcsolódó szolgáltatási árajánlatok kidolgozása
  • CRM rendszerbe történő rendszeres bejegyzések a tevékenységekről, a nyitott projektekről
  • Üzleti előrejelzések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész-, villamosmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség (Bsc, Msc)
  • Gyakorlat műszaki értékesítési területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Az üzletkötő működési régiója: Közép-Dunántúl
    • Ideális lakóhely: Tatabánya, Székesfehérvár, Veszprém és térségeik M1, M7 mentén
Előny:
  • Csomagolástechnika területén szerzett tapasztalat
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy családias hangulatú vállalatnál
  • Céges gépkocsi
  • Laptop, mobiltelefon
  • Rendszeres szakmai képzések
  • Alapbéren felüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Magyarország

Cégnév: Trenkwalder Kft