Ezúttal a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozásához keresünk gyakornokot. A cégre fiatalos csapat, modern munkakörnyezet és jó megközelíthetőség jellemző.

Kipróbálnád magad? Akkor ez a pozíció ideális választás számodra!

Feladatok:

  • mérnöki csapat munkájának támogatása
  • adminisztratív, adatrögzítési feladatok
  • elektronikus levelezés magyar és angol nyelven
  • rendezvények, találkozók, meetingek szervezésében való közreműködés

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precíz, pontos munkavégzés
  • logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • kommunikatív, proaktív személyiség

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 08.00-17.00 között, rugalmasan egyeztetett beosztásban
  • heti 20-25 óra vállalása elvárás
  • hosszú távú munkalehetőség

Amit kínálunk

  • bérezés megegyezés alapján
  • szakmai gyakorlat igazolása

Előnyt jelent:

  • műszaki érdeklődés

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

A jelentkezéskor add meg, hogy milyen óradíjjal dolgoznál szívesen!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet