Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk főállású vagy részmunkaidős (min. 30 óra vállalása) munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Elvárások:

Felsőfokú szakképesítés, Jó együttműködő képesség, megbízhatóság, Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság, MS Word és Excel ismerete

Feladatok:

Kis és középvállalkozások teljes körű könyvelése, Kontírozás, Vevő, szállító, bank, vegyes tételek könyvelése, ellenőrzése, Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése, Havi, negyedéves adóbevallások, Kimutatások, statisztikák és KSH bevallások elkészítése és beküldése, Év végi zárás és beszámolók készítése.

Amit kínálunk:

Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör, Hosszútávú együttműködés, Rugalmasság, Biztos jövedelem, Heti maximum 2 nap home office lehetséges, , Friss nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY