Feltöltés dátuma:

2021-05-07

Munkavégzés helye:

Munka kategória:

Állás leírása

Feladatok:

  • Gépek, fúrók, teherautók, daruk karbantartásának vezénylése és felkészítése a munkavégzésre
  • Felpakolások és lepakolások vezénylése (ellenőrző lista készítése, raksúly ellenőrzése)
  • Partnerünk képviselete a kivitelezés helyszínén
  • Műszakbeosztások megtervezése
  • Szerelési munkálatok felügyelete
  • Fúróberendezések beállítása
  • Fúróeszközök gyártása
  • Fúrások előkészítése és elvégzése
  • Sajtolási és fúrási dokumentumok, jegyzőkönyvek vezetése
  • Munkaterületen a rend, munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartatása
  • Új munkaerő betanítása
  • Karbantartandó gépek, eszközök listájának vezetése, jelentése

Elvárások:

  • Jó műszaki érzék és érdeklődés a gépészet iránt
  • Fémipari, lakatos, hegesztő, mezőgazdasági gépszerelő vagy bármely ehhez hasonló végzettség
  • Mobilitás, utazási hajlandóság a telephely és a munkaterületek között, Min. B kategóriás jogosítvány
  • Állandó lakhely Veszprém megye vonzáskörzetében vagy költözési hajlandóság
  • Előny, ha tapasztalatot szereztél már csapat koordinálásában

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Családias légkör
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai kihívások
  • Szolgálati lakás, céges autó, laptop, telefon

A munkavégzés helye:

Zirc

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Veszprém megyei acél- és betoncső sajtolás, útfelbontás nélküli csőfektetés, irányított fúrás és csőroppantással foglalkozó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: VM-3125
Cégnév: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.