Mechanikus karbantartó munkatársat keresünk

Feladatok

  • Nehézgépek karbantartása
  • Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
  • Új gyártógépek üzembe helyezésének támogatása
  • Szerszámok, műszaki eszközök javítása, karbantartása, felújítása, módosítása
  • Állapotvizsgálatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (lakatos, gépszerelő, gépész, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Készenléti felügyeletben részvétel
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Gépsorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Mezőgazdaságban töltött munka

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kedvezményes beszerzési lehetőség
  • Munkába járás költségtérítése
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munka és fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér

Leírás

Partnerünk Mechanikus karbantartó munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Egyéb információk

Munkavégzés helye

Áporka

Cégnév: Karrier Job