Paccor Hungary Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Mechanikus karbantartó

Magyarországon több mint 50 éves múlttal rendelkező műanyag csomagolóeszközöket gyártó vállalatunk folyamatosan bővül és fejlődik. 5 üzemegységünkben jól képzett munkavállalók járulnak hozzá cégünk sikereihez, melyet vállalatunk hosszú távú munkalehetőséggel, versenyképes juttatásokkal és családias környezettel honorál.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő gépek mechanikus karbantartása
  • Gépegységek és alkatrészek felújítása
  • Termelő gépek TPM karbantartásában való aktív részvétel
  • Energia üzemi hajtáselemek javítása
  • Hegesztő, lemezalakító tevékenységek

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek
  • Gépészeti csapágyszerelési ismeretek
  • Hegesztési ismeretek
  • Műszaki beállítottság, önállóság
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Alapbéren felüli, versenyképes juttatásaink:
  • havi ösztönző (Br. 15.000 Ft)
  • év végi bónusz (Br. 100.000 Ft/év egyszeri kifizetés)
  • önkéntes túlóra lehetőség
  • műszakpótlék többműszakos munkarend esetén

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Puskás Tivadar utca 6.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát.
Cégnév: Paccor Hungary Kft.