BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével foglalkozó vállalat. Szolnoki központjukba, marketing feladatok ellátására keresünk nekik új csapattagot az alábbi munkakörbe:

MARKETING MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:

  • Éves marketing terv készítése, felügyelete, végrehajtása
  • Rendezvények, kiállítások, vevőtalálkozók, gépbemutatók szervezése
  • Online marketing feladatok: kampányok, hírlevelek kezelése
  • Saját weblap, online portálok, hirdetések, bannerek kezelése
  • Közösségi média megjelenés biztosítása, Facebook/Instagram profil kezelése
  • Nyomatott sajtó megjelenések kezelése: szakmai magazinok, cikkek, hirdetések
  • Saját anyagok, kiadványok kezelése: prospektusok, szóróanyagok, dossziék, névjegykártyák, videók, médiatartalom

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú marketing szakirányon szerzett diploma
  • Agrár területen szerzett végzettség, tapasztalat, referencia
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Proaktív munkavégzés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés (tapasztalattól függően)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rész vagy teljes idős foglalkoztatás, megállapodás szerint
  • Laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos képzés, szakmai fejlődési lehetősé

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Munkaidő: Irodai munkarendben, megállapodás szerint.
  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen friss önéletrajzával!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.