Marketing koordinátor/specialista

munkatársat keresünk budapesti irodánkba.

Az Agroinform.hu Magyarország mezőgazdasági portálja. Innovatív gondolkodásra, szakértelemre támaszkodva hosszú távú partnerséget építünk az agrárium piaci szereplőivel. Küldetésünk, hogy portálunkon keresztül naprakész formában, hiteles szakmai információkat adjunk a magyar mezőgazdaság szereplőinek, aktív szakmai közösséget építsünk.

Jó hangulatú, összetartó csapatunk nagyon várja, hogy megismerjük új kollégánkat, aki az Agroinform.hu marketing környezetének folyamatos fejlesztéséért, marketing tevékenységeink megszervezéséért, kivitelezésének irányításáért, valamint szolgáltatásaink eredményes értékesítésének marketing támogatásáért lesz felelős.

Legfőbb feladatok:

  • adatalapú marketing és kommunikációs stratégia kidolgozása, marketing környezetünk meghatározása, marketing terv elkészítése
  • a marketing terület működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • versenyanalízis (a konkurencia meghatározása, a versenytársak stratégiájának, céljainak, erős és gyenge pontjainak stb. felismerése)
  • piaci becslés és előrejelzés (a piaci szegmentumok meghatározása, a célpiacok kiválasztása, piaci pozíció építés)
  • értékesítést támogató marketingfolyamatok kialakítása, B2B kommunikációs csatornák és marketinganyagok tervezése
  • marketing teljesítmény értékelése és ellenőrzése (forgalom, piacrészesedés, pénzügyi elemzés, költségek, fogyasztói beállítódás, nyereségesség, hatékonyság stb.), havi riporting általános marketing metrikákra és kampány megtérülési adatokra
  • offline és online marketing kampányok megtervezése, koordinálása
  • marketing tartalom előállítása
  • PPC kampánymenedzserrel való kapcsolattartás, feladatok koordinálása
  • eDM-ek írása, email marketing rendszer működtetése, automatizált email kampányok futtatása
  • lead generálás, illetve lead qualifikációban részvétel
  • közösségi média oldalak kezelése, menedzsmentje
  • külső marketinges beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • arculatunk folyamatos fejlesztése
  • cégünk konferenciákon való részvételének koordinálása, saját rendezvényeink marketing támogatása
  • marketing technológiák, piaci trendek követése, beépítése a vállalat működésébe

A pozíció betöltésének feltételei:

  • szakirányú végzettség (marketing, gazdasági)
  • digitális marketing területén szerzett tapasztalat
  • azonosulás a mezőgazdasági hivatással
  • PPC kampányokban szerzett tapasztalat
  • email marketing rendszer vagy marketing automatizációs rendszerben szerzett tapasztalat
  • SEO alapszintű ismerete
  • online marketing eszközök naprakész ismerete
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, kezdeményező, proaktív személyiség
  • eredmény-orientáltság, önálló és minőségi munkavégzésre való törekvés, nagy munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltésénél előnyt jelent

  • mezőgazdasági tapasztalat
  • Optimonk, Hotjar, Google Optimize, Google Ad Manager, Google Analytics, Google Data Studio ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő cégnél
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • rugalmas munkavégzési hely
  • folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a jelentkezéseket.

Cégnév: Agroinform Média Kft.