Miskolc a te helyed
GÜTTLER Kft

Marketing asszisztens

Vállalkozásunk azért jött létre, hogy segítse a mezőgazdasági gazdálkodókat a hatékony, jó minőségű talajművelésben és ezáltal a biztosabb, jobb terméseredmények elérésében. Ehhez magas minőségi színvonalú talajművelő és növényápoló gépek tervezése, gyártása és a technológia ismertetése, értékesítése révén kívánunk hozzájárulni.

Egyre nagyobb sikereinket több mint 20 éve együtt, egy kis közösségként ünnepeljük. Folyamatos fejlődés mellett, hatékony csapatmunkában nyerjük el újra és újra több ezer elégedett ügyfelünk elismerését. Minden munkatársunkkal hosszú távra tervezünk, stabil, kihívást jelentő és versenyképes munkahelyeket teremtünk.

Dolgozóink és cégünk számára egyaránt fontos a munkatársak személyes fejlődése. Ezért minden képzettségi szinthez biztosítunk támogatást, hogy a dolgozóink a lehető legjobb felkészültséggel rendelkezzenek a magas színvonalú és hatékonyságú munkavégzéshez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítői csapat támogatása lead-ekkel
  • Marketing terv készítése
  • Online és print hirdetések előkészítése
  • Hírlevelek, posztok tartalom előkészítése
  • Web, közösségi és egyéb online kampányok előkészítése
  • Marketing-automatizáció kezelése, fejlesztése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Bemutatók, rendezvények, kiállítások szervezése
  • PR tevékenység tervezése, lebonyolítása
  • Kampány statisztikák, kimutatások készítése
  • Vevői beáramlások kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • (Felsőfokú) szakirányú végzettség
  • B kat. vezetői engedély
  • Magas szintű számítógépes gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés, kreativitás
  • Jó problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Agrármarketingben szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi marketingben szerzett tapasztalat
  • Google Ads és Analytics ismeretek
  • Marketing-automatizációban jártasság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan növekedő középvállalati környezet,
  • Elkötelezett, több, mint 10 éve alkalmazásban álló vezetők,
  • Bejelentett, rendezett, határozatlan idejű munkaviszony,
  • Kiváló termékminőség, magas nemzetközi vevői elismertségű brand,
  • Segítőkész, összetartó, jó dinamikájú csapat,
  • Felelősségteljes feladatkör,
  • Betanulás, fejlődés elősegítése, mentorálás,
  • Munkába járás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet a fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: GÜTTLER Kft