Feladatok: - a tanyán élő lovak gondozása - takarmány előkészítése - reggeli és esti etetés, itatás - folyamatos tisztán tartása Elvárások: - pályakezdők és gyakornokok jelentkezését is várjuk - legalább 8 általános iskolai végzettség - szereti a lovakat - munkájára és önmagára igényes - jó fizikai állóképesség - józan életű, nem dohányzó - önálló munkavégzés Amit kínálunk: - szállás új építésű, felszerelt lakást - napi háromszori térítésmentes, meleg étkezés - stabil munkahely - munkaruha - biztos jövedelem Munkavégzés helye: - Sóskút Jelentkezés: - kizárólag fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségeken
Cégnév: Hirdetésben megadva
Kapcsolattartó: Csepp-Farm7
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Állatgondozó Jász-Nagykun-Szolnok megye

Kunszentmártoni szarvasmarha telepre állatgondozót, traktorost, fejőst keresek. Bérezés: megegyezés szerint, ottlakás megoldható.

Kunszentmártoni szarvasmarha telepre állatgondozót, traktorost, fejőst keresek. Bérezés :megegyezés szerint, ottlakás megoldható.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Állatgondozó Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Nyíregyházi családias, csendes kis tanya állatgondozót keres, összkomfortos ingyenes szállással és havi fizetéssel. A tanyán előforduló állatok: ... »