WHC Diák Iskolaszövetkezet

Logisztikus gyakornok! (WHC02682) - Diákmunka

Mezőgazdasági termékek nagykereskedelmével, termelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk logisztikai gyakornokot hosszútávú munkalehetőségre.

Feladatok:

    • logisztikus munkájának támogatása
    • napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, raktárakkal, fuvarszervezőkkel
    • eladói és vevői igények teljesítésében való aktív közreműködés
    • nemzetközi és belföldi terményszállítások tervezésében, szervezésében való aktív közreműködés

    • Logisztikai, gazdasági vagy kereskedelmi szakon folytatott felsőfokú tanulmányok
    • kommunikációképes (szóban és írásban egyaránt) angol tudás
    • jó szervező készség
    • szorgalmi időszakban legalább heti 24 óra vállalása
    • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Egyéb információ:

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot diákként!

Amit kínálunk:

    • kezdő bér bruttó 1.350 HUF/óra
    • utazási költség térítés 15 Ft/km
    • innovatív csapat
    • stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Bak

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet