Viapan Group

Logisztikus

Milyen feladatok várnak?

A megbízónk műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozik. A cég olyan világmárkáknak dolgozik, mint az Audi, a BMW és a Mercedes-Benz, és számos más iparágban is jelen van. Ebbe a folyamatosan fejlődő közösségbe keresünk Logisztikus munkatársat.

Ha úgy érzed, hogy a következő feladatokkal megbirkózol, akkor mindenképpen jelentkezz:

  • vevői megrendelések rögzítése, kezelése, archiválása, kiszállítási dokumentumok készítése
  • napi szállítási tervek létrehozása a vevői rendelések alapján
  • szállítólevelek írása
  • szállítási határidők figyelemmel kísérése
  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • kész-és félkész termékek biztonsági készletének kiszámítása, nyilvántartása, ellenőrzése
  • leltárban való részvétel
  • logisztikai riport készítése

Nem utolsó sorban, ügyfelünk biztosít majd:

  • korrekt bérezést
  • béren kívüli juttatást
  • ingyenes buszjáratot vagy utazási költségtérítést
  • jó munkahelyi légkört
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Ha a következőket tudod felmutatni, akkor szinte biztos a siker:

  • logisztikai, kereskedelmi végzettség
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • vevőközpontú gondolkodás
  • logisztika területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
Cégnév: Viapan Group