Megváltozott munkaképességű
Sprinter Agroport Kft.
Munkatársat keresünk

Logisztikus

pozícióba.
Cégünk fő profilja a mezőgazdasági inputanyagok kis és nagykereskedelme , valamint szaktanácsadás partnereink részére.

Főbb feladatok, munkák:

  • beérkező küldemények iktatása, szortírozása, fénymásolása;
  • dokumentumok kezelése, archiválása.
  • Számlák, szállítólevelek készítésze számlázó programmal
  • Érkezett áruk bevételezése, árazása a számlázó programban
  • Fuvarszervezés az egész ország területén
  • Vállalatirányítási rendszerben való mozgás (adatok, szállítók, és egyéb feltöltése)
  • A cég pályázatainak kezelése, ehhez kapcsolatos adatok gyűjtése és határidőre való elküldése
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • magas szintű kommunikációskészséggel rendelkezik
  • jó stressztűrő képesség jellemzi
  • megbízható, pontos, következetes
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • jó szervező készség jellemzi
  • rugalmasan tud önállóan és csapatban is dolgozni;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • SAP felhasználó szintű ismerete
  • Logisztikus végzettség

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • stabil tulajdonosi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Sprinter Agroport Kft.