Prohumán 2004 Kft.

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Olajosmag szállítási ütemezések megtervezése és betartásának biztosítása
  • Szállítások egyeztetése az eladókkal, raktárakkal, és fuvarozókkal
  • Szállítási megbízások kiadása, a teljesítés ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási előírások nyomonkövetése, vevői reklamációk kezelése
  • Megrendelések és szállítások SAP-ban történő rögzítése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése
  • Szállítási dokumentációk és számlák elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • OKJ végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Cégnév: Prohumán 2004 Kft.