Agro-Chemie Kft.
Munkatársat keresünk

Logisztikai koordinátor

pozícióba.
Az Agro-Chemie Kft. a Chinoin Rt. hajdani növényvédőszer részlegéből alakult, ily módon a hazai növényvédőszer hatóanyag és késztermék előállító ipar egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező képviselőjének tekinthető. Termékeit a hazai piacon is értékesíti, de túlnyomó részben exportálja Kelet-Európa, Latin-Amerika és Közép-Ázsia országaiba. Az értékesítés saját engedélyek alapján történik.
Tevékenységünk vezérfonala a partnereink rugalmas kiszolgálása jó minőségű termékekkel.

Főbb feladatok, munkák:

  • belföldi és külföldi fuvarszervezés, fuvarok nyomon követése, fuvarmegbízások kezelése
  • kapcsolattartás belföldi és külföldi szállítókkal
  • rendelések és reklamációk kezelése
  • folyamatos kapcsolattartás, a társosztályokkal, gyártó részlegekkel, raktárral
  • EKÁER napi szintű kezelése
  • ADR szakértővel való együttműködés
  • vállalatirányítási rendszer SAP napi szintű használata
  • készletnyilvántartás folyamatos vezetése
  • folyamatok optimalizálására történő javaslattétel
  • tengeri és közúti szállítmányok egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal
  • közvetlen vezető (kereskedelmi vezető) által meghatározott ad hoc jellegű feladatok/riportok készítése
  • export-, import szállítási dokumentációk elkészítése
  • vámügyintézői feladatok, kapcsolattartás a vámhivatallal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség / főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 1-3 év szállítmányozásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • gyártó cégnél / vegyiparban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismeret
  • MS Office (Word, Excel) programokban való gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • szervezőkészség
  • rugalmasság
  • csapatszellem
  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ADR ismeretek
  • EKAER rendszer ismerete
  • növényvédelmi-, agrár ismeretek
  • kommunikációs szintű orosz nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • vámügyintézői végzettség és tapasztalat
  • aktív feldolgozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, baleset biztosítás)
  • bejárási támogatás
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)
  • alkalmazotti munkaviszony
  • stabil-, hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias légkör
  • humánus vezetés és jó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

1225 Budapest, Bányalég utca 47.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérem, csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Agro-Chemie Kft