McHale Hungária Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Lakatos

pozícióba!
Ír tulajdonú vállalatunk már több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának, termékeink a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját. A cég dinamikusan fejlődő magyarországi gyáregységébe keresünk munkatársakat.

Miért érdemes nálunk dolgozni?
Mert mi a McHale-nél erősen hiszünk abban, hogy a dolgozónk a legértékesebb erőforrásunk, ezért odafigyelünk munkatársainkra, a kiváló juttatásokra, az igényes munkakörnyezetre és a biztonságos munkavégzésre

Főbb feladatok, munkák:

  • Lakatos feladatok ellátása: menetfúrás, süllyesztés, egyengetés, csiszolás.
  • Gépalkatrészek vagy szerkezetek megmunkálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (géplakatos, szerkezetlakatos vagy karosszérialakatos)
  • Minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelmet
  • Kiemelkedő cafetériát
  • Jelenléti jutalmat
  • Támogatott melegétkezést
  • Igényes munkakörnyezet
  • Élet-, egészség- és balesetbiztosítást
  • Munkába járás támogatását
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 47.

Önéletrajz

Cégnév: McHale Hungária Kft.