Iváncsai telephelyre keresünk partnerünknek újonnan alapított és felépített gyárába lakatosokat.

Legyél részese az induló gyár első késztermékeinek létrehozásában, dolgozz a kezdő csapatban, élj ennek minden pozitívumával!

A gyártás megindult, a csapat bővül, de Te is kellesz a nagy egészhez!

Feladataid lesznek:

  • Mezőgazdasági gépek alkatrészeinek összeállításához kapcsolódó hegesztői munkálatok elvégzése;
  • Megmunkálásra váró fém alkatrészek előkészítése;
  • Műszaki rajz alapján az alapanyagok hegesztésre felkészítése;
  • Elkészült munkadarabok méretének mérőeszközökkel történő ellenőrzése;
  • Mezőgazdasági gépek acél vázainak, alkatrészeinek összeállítása;
  • Gépek, gépalkatrészek összeszerelése műszaki rajz alapján.

Elvárásaink, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni:

  • Lakatos, géplakatos, gépszerelő lakatos végzettségek egyikének megléte.
  • Fémmegmunkálásban szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat.
  • Tudj és szeress hegeszteni CO-val, de nem várunk el hegesztői végzettséget.

Előny, de nem feltétel:

  • Hegesztő minősítés;
  • Darukezelői jogosítvány;
  • Tűzvédelmi szakvizsga.

Munkaidőd:

  • Jelenleg 1 műszakban 7-16 óráig dolgozunk.
  • Egy óra szünet munka közben, hogy legyen időd kifújni magad.
  • Azzal számolj, hogyha elegen leszünk, felfejlődünk 2 műszakra.
  • Hétfőtől péntekig számítunk a munkádra.
  • Hétvégén elvétve, de van lehetőség túlórára, ami nem kötelező.

Amit partnerünk nyújtani tud:

  • Fix, kiszámítható bérezés.
  • Bejárási támogatás.
  • Új csarnok, legújabb és legprofibb munkaeszközök és hegesztőgépek várnak rád.
  • Az első időszakban külön mentor segíti a betanulásodat, munkádat.
  • Hosszútávú alkalmazott jogviszony, minden hivatalosan.
  • EWM típusú CO hegesztőgéppel dolgozunk.
  • Friss levegős pajzsokat biztosítunk.
  • A munkadarabokat daruval mozgatjuk.

Munkavégzés helye: Iváncsa

Kiválasztás, belépés folyamata:

Miután megkaptuk fényképes, szakmai önéletrajzodat, telefonos majd személyes beszélgetésre készülj.

Ha egyeznek az elképzeléseink, akár azonnal kezdhetsz.

Jelentkezésedet, érdeklődésedet az alábbi elérhetőségek egyikén várjuk:

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az álláslehetőség, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot a továbbiakkal kapcsolatban!

Telefonon is várjuk érdeklődésedet! Keress minket a +36-70/410-4597-es telefonszámon!

Jelentkezz hozzánk és beszélgessünk a lehetőségről, hogy tudj hozni egy jó döntést!

Várjuk jelentkezésedet, itt a helyed!

Cégnév: M.E.N.T.O.N Jobs Kft.