Élelmiszerlánc- biztonsági Centrum Nonprofit Kft.

Laboratóriumi technikus (radioanalitikai)

Állami tulajdonban lévő nonprofit cég keres új munkatársat Laboratóriumi technikus munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Minták feldolgozása, kémiai elválasztások végrehajtása
  • Részvétel a dokumentációs munkákban
  • Minőségirányítási előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség: agrár-, természettudományi, egészségügyi képzési területen szerzett szakképzettség
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Megbízható, precíz munkavégzési képesség, önállóan és csapatban egyaránt
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Laboratóriumi területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Napi 8 órás munkavégzés
  • Egyműszakos munkarend
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Béren kívüli juttatások (helyi és távolsági utazási költségtérítés, cafeteria, munkaruha)
  • Támogató és segítő munkatársi közösség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Havi nettó fizetési keret:

166.000 Ft

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Zanati út 3.

Várjuk jelentkezését, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva tud elküldeni a kiválasztást végző kollegáinknak!
Cégnév: Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Kft.