Seqomics Biotechnológia Kft.
Munkatársat keresünk

Laboratóriumi mérnök

pozícióba.

A Seqomics Biotechnológia Kft. Élelmiszerbiztonsági Laboratóriuma 2015 óta akkreditált élelmiszer, víz és higiéniai minták mikrobiológiai vizsgálatának elvégzésére. Modern mórahalmi telephelyünkön szép környezetben, korszerű, XXI. századi műszerparkkal felszerelve működik laboratóriumunk.

Főbb feladatok, munkák:

mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése szabvány szerint,
alap laboratóriumi tevékenységek elvégzése, vizsgálatok eredményeinek értékelése, jegyzőkönyvek előkészítése,
molekuláris biológiai vizsgálatok (Real-time PCR) elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

BSc vagy MSc végzettség (biológus, környezettudós, élelmiszermérnök, élelmiszerbiztonsági mérnök, biológia tanár),
legalább alapfokú angol nyelvtudás,
B kategóriás jogosítvány
pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

élelmiszermérnök, élelmiszerbiztonsági mérnök végzettség

Amit kínálunk:

akkreditált laboratóriumban való aktív munkavégzés,
lehetőség szakmai gyakorlat végzésre (MSc diploma megszerzéséhez),
kreatív környezet,
jó munkalégkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Havi nettó fizetési keret:

160.000 - 167.000 Ft

Munkavégzés helye:

6782 Mórahalom

Kérnénk magyar nyelvű önéletrajzot mellékelni a jelentkezéshez.
Cégnév: Seqomics Biotechnológia Kft.