Megváltozott munkaképességű
Cornexi Food Kft
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Laboráns

Magyarország egyik piacvezető cerália gyártó üzeme munkatársat keres azonnali kezdési lehetőséggel

Főbb feladatok, munkák:

  • • Alapanyagok minőségi ellenőrzése, jóváhagyása, bevételezése az SAP rendszerbe
  • • Félkész-, késztermékek minőségi ellenőrzése
  • • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • • Minőségi reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • • Gyártási/alapanyag problémák kivizsgálásában való aktív részvétel
  • • Készletek selejtezés, átminősítése

Elvárások:

  • • minimum középfokú végzettség
  • • laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • • pontosság, precizitás, döntési képesség
  • • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Internet)

Előny:

  • • élelmiszeralapanyagok ismerete
  • • minőségirányítási rendszer ismerete
  • • vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete

Egyéb információ:

  • Bérezés megegyezés szerint.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú stabil munkahely versenyképes bérezéssel egy dinamikusan fejlődő élelmiszeripari gyártóüzemben.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Jelentkezni a bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva a szakmai önéletrajz csatolásával.

Cégnév: Cornexi Food Kft