Bentley Magyarország Kft.
Bővülő csapatunkba

Labor eszköz értékesítő

munkatársat keresünk.
Cégünk, Bentley Magyarország Kft, több mint 25 éve segíti a magyarországi élelmiszer laboratóriumok vezetőinek, illetve  higiénikusainak munkáját innovatív termékcsoportok értékesítésével, szakmai támogatással. Partnereink között a legnagyobb termelő cégek, közepes és kisebb kapacitású gyártók szakemberei találhatóak meg, de több hazai egyetem, intézet és szolgáltató laboratórium is vevőink között szerepel. Az értékesített laboreszközökhöz kapcsolódóan szakmai támogatást és hazai szakszerviz szolgáltatásokat kínálunk.

Főbb feladatok, munkák:

laboratóriumi műszerek, eszközök, tesztek, mikrobiológia termékek értékesítése,
meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, partner látogatás,
új kapcsolatok kiépítése,
szakmai rendezvényeken való részvétel, szakmai előadások tartása,
konkurens cégek és termékeik figyelemmel kísérése,
hosszútávú márka építés,
heti szintű jelentési kötelezettség,

Az álláshoz tartozó elvárások:

felsőfokú végzettség, előny élelmiszermérnök, mikrobiológus
jó kommunikációs és szervezőkészség,
önálló munkavégzés, de képes legyen együttműködésre a kollégákkal,
utazási hajlandóság az ország területén, B kategóriás jogosítvány,
MS Office ismeret,
angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- értékesítési tapasztalat
- kiépített kapcsolati rendszer laboratóriumokkal, egyetemekkel, intézetekkel

Amit kínálunk:

hosszútávú munkalehetőség egy stabil cégnél,
változatos munka,
jó munkahelyi légkör egy jó csapatban,
képzések,
versenyképes fizetés,
céges gépjármű.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Bentley Magyarország Kft