Akusztika Mérnöki Iroda Kft.

Mérnöki irodánkba

keresünk

Technikus munkatársat

környezetvédelmi mérések és mintavételek szakterületre

www.akusztikakft.hu

Feladatok:

  • Emisszió mérési helyszíni vizsgálatok végzése az ország egész területén
  • Helyszíni mérések előkészítése, lebonyolítása
  • Helyszíni mérések dokumentálása
  • A vizsgálatok kiterjednek a légszennyező források emisszióinak mérésére, mintavételére
    • szerves és szervetlen gázok – gőzök – aeroszolok vizsgálata
    • szilárd anyagok vizsgálata
    • csatornában áramló véggáz fizikai paramétereinek vizsgálata
  • Mérőbusz és mérőműszerek kezelése
  • Vonatkozó szabványok, jogszabályok használata
  • Akkreditált vizsgáló laboratórium csapatában részvétel,
  • Részvétel az akkreditálási felülvizsgálatokban
  • Műszerpark használata valamint a használatában való jártasság, kezelés
  • Folyamatos szakmai fejlődés a szakterületre vonatkozóan

Elvárások:

  • Becsületesség, korrektség, tisztesség, egyenesség, segítőkészség
  • Környezetvédelem mellett való elhivatottság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, OFFICE programcsomag rutinszerű használata
  • Kötetlen munkaidő vállalása, az ország egész területén
  • Hatékony és precíz munkavégzés, jó szervezőkészség
  • Csapatmunka
  • Középfokú és/vagy szakirányú technikusi végzettség
  • Magas fokú szakmai felelősség vállalás az általa elvégzett munka iránt
  • Műszerpark felelősségteljes használata
  • B típusú jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlat

Előnyök:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Bajai vagy Baja környéki lakhely
  • Bármilyen idegen nyelv ismerete
  • Terepi gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Változatos munka,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú foglalkoztatás kölcsönös elégedettség esetén
  • Motivált, szakmai csapat munkájában való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Baja

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szakmai tapasztalatukat egy megbízható és stabil hátterű vállalatnál tervezik bővíteni és szívesen tanulnak meg új területeket.

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, motivációs levél) az alábbi 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.

Jelige: Környezetvédelmi technikus

Cégnév: AKUSZTIKA MÉRNÖKI IRODA KFT.