A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Gyáli/Budapesti gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Környezetvédelmi szakember

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Elektronikai hulladék előkezelésének és hasznosításának szakmai felügyelete és támogatása
  • Jogszabályi megfelelőség biztosítása
  • Éves és negyedéves hulladékokkal kapcsolatos adatszolgálttás
  • Hulladékokkal kapcsolatos nyilvántartási rendszer felügyelete és fejlesztése
  • Zöld- és sárga listás hulladékok országhatárt átlépő szállításával kapcsolatos tapasztalat
  • Hulladékgazdálkodási engedélyezési folyamatok támogatása
  • Több telephely aktív támogatása
  • Auditokon való aktív részvétel

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és tulajdonságok:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Hulladékgazdálkodási területen szerzett munkatapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás

Előnyként értékeljük:

  • ISO 14001, Weeelabex (EN 50625), R2 szabvány tapasztalat
  • Környezetmérnöki végzettség

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen túl cafeteria, bónusz
  • Home office lehetőség
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör, rengeteg fejlődési és karrier lehetőséggel
  • Összetett, változatos, sokszínű feladat
  • Jó hangulatú, összetartó, egymást segítő csapat tagja lehetsz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Hulladékgazdálkodás
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Környezetmérnök
Cégnév: Flex-Temp Hungary Kft